Rattenoverlast

Onze vragen en de antwoorden
klik op bovenstaande link voor de vragen en antwoorden

Daarnaast zijn inmiddels aanvullende vragen gesteld, zie onder.

Aan het college van B&W

Gemeente Losser

Raadhuisplein 1

LOSSER

Losser, 11 mei 2025

Artikel 39 vragen Ratten

❖ Hoeveel meldingen uit de gemeente Losser, zijn er binnen gekomen over ratten in 2024-2025, via Domijn, Twente Milieu of via de gemeente zelf, en kunnen we deze cijfers zien? En is hierin een toename merkbaar?
❖ Naar hoeveel melders is Twente Milieu geweest en wat zijn de acties die zijn ondernomen hebben om de ratten te bestrijden?
❖ Wie bepaalt welke acties ondernomen worden en wanneer er rioolonderzoek plaatsvindt?
❖ Op 8 april is er een gesprek geweest tussen de gemeente Losser, Domijn en Twente Milieu. Wat is het resultaat van deze besprekingen en zijn hier nog nieuwe afspraken gemaakt?
❖ De rattenbestrijding is uitbesteed aan Twente Milieu. Voor welk bedrag en welke maatregelen vallen daar onder? Worden er ook acties buiten het contract om apart in rekening gebracht? Zo ja welke?

Met vriendelijke groeten,

Harold Sligman, fractievoorzitter Burgerforum

 

Share our website