Nieuws

VAKANTIE


Wij blijven er voor gaan………..!
Ook tijdens de vakantieperiode zijn wij bereikbaar en wel:

Lies ter Haar         06-13052895                    liesterhaar@home.nl-> tot 14 augustus en vanaf 4 september
Jos Tijdhof             0541-552286                    jostijdhof@home.nl -> tot 25 augustus en na 11 september                            
Hans Volmbroek    053-5383011                    hansvolmbroek@gmail.com  -> volledige periode
Bennie Haamberg  06-10230719                   benniehaamberg@kpnmail.nl     -> tot 28 juli en na 21 augustus
Henk Filipsen         06-10982832                   henk.filipsen@hetnet.nl               -> na 13 augustus
Henry Elsjan          06-40911682                    henry.elsjan@gmail.com              -> tot 25 juli en na 19 augustus
Ben Heinen            06-18608650                   benheinen@home.nl     ->  na 23 juli (behalve weekends van 5 en 19 augustus)
Martha Horstman   06-53880999                   antonenmartha@kpnmail.nl -> tot 19 augustus en na 27 augustus
Inge Oort               06-33058689                    ingejoort@gmail.com -> tot 11 augustus en na 20 augustus
 
                Info op www.burgerforum.com  facebook & twitter
Share our website